LokmanAVM Sitemize Hoş Geldiniz..

Lokman; 23 Ocak 2001 yılında küçük bir esnaf dükkanı "Lokman Baharat Tarık Demira" olarak ticaretimize başladık. Bitkisel Ürünler, Şifalı Bitkiler, Baharat ve Aktariye Ürünleri satışı yaparak başladığımız işimizi geliştirmek ve ileriye taşımak hedefimiz ile ticaretimizi her zaman dürüst güvenilir olmayı ilke edinerek devam ettik. Kısa sürelerde değişik ticari sektörlerde de faaliyet gösterdik. Bir çok değişik firmalar ile başladığımız işi bırakmadan en güzel şekliyle sürdürmek üzere bayiliklerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir.

Ticari ürünlerimizi teşhir ve satışına devam ettiğimiz perakende ve toptan olmak üzere iki adet satış mağamız ve toplamda 2,250m2'lik kapalı lojistik ve depolama alanımız ile hizmet vermekteyiz..

Mayıs ayı 2010 senesinde Firmamız faaliyet alanlarından, Bitkisel Ürünler, Baharat ve Gıda Ürünleri başta olmak üzere ve ilerleyen zamanda diğer sektörleride kapsayacak şekilde internette online satış ortamına taşımaya karar verdik.

Müşterilerimize en iyi, kaliteli, dürüst, samimi hizmeti verebilmek için, üç yıllık arge ve alt yapı çalışmalarımızdan sonra "Lokman Alışveriş Market" mağazamız hizmetlerinize açılıyor. Başlangıçta 3 bin'e yaklaşan kategorilerimiz ve 100 bin'e ulaşacak ürün yelpazesi hedefimiz ile 15 yıllık ticari tecrübe ve Bitkisel ürünler satış bilgilerimiz ile online satış sitemiz LokmanAVM.com mağazamız içersinde bir bütün halinde "Perakende" ve "Toptan" online satış olarak hizmet verecektir.

Prensiplerimiz;

Beğenilen Üründe İstikrar, Beğenilen Fiyatta İstikrar, Beğenilen Kalitede İstikrar, olmazsa olmaz prensiplerimizdir. Değerli müşterilerimize hizmet kalitesi anlayışımız içersinde öncelikli olarak dikkat ettiğimiz Kaliteli Hizmet İstikrarı için vazgeçilmezlerimizdir..

Vizyonumuz;

Yenilikçi, rekabetçi, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımız ile AR-GE'ye dayalı çalışma kariyeri, başarı ve alt yapısı olduğunu ispat edebilen en kaliteli ürünleri değerli müşterilerimize sunabilmektir.

Misyonumuz;

Hangi ürün olursa olsun ilk hedefimiz "Önce Sağlık" sloganıyla herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği doğal ve kaliteli ürünleri bir araya getirerek, LokmanAVM'yi dünya çapında bir türk pazarlama markası olarak siz değerli tüketicilerimizin beğenisinde en üst seviyeye taşımaktır..


BİSMİLLÂHİRRAHMÂNİRRAHÎM

Belgelerimiz

Resmin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.
Vergi Levhası LokmanAVM
Gelir İdaresi Başkanlığı LokmanAVM Vergi Levhası
Vergi Mükellefiyet Devam Belgesi LokmanAVM
Bursa Vergi Dairesi Vergi Mükellefiyet Devam Belgesi
Yenişehir Ticaret Odası Faaliyet Belgesi LokmanAVM
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Faaliyet Belgesi
Yenişehir Ticaret Oda Kayıt Belgesi LokmanAVM
Yenişehir Ticaret Oda Kayıt Belgesi
Yenişehir Ticaret Odası Kayıt Sicil Belgesi LokmanAVM
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Kayıt Sicil Belgesi
Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi LokmanAVM.com
Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi
Sağlık Bitkisel Drog Satışı İzin Belgesi
Sağlık Bakanlığı Bitkisel Drog Satışı İzin Belgesi
İhracatçılar Birliği Üye Kayıt
Marka Tescil Belgesi LokmanAVM
LokmanAVM Marka Tescil Belgesi
Alan Adı Tescil Belgesi LokmanAVM
LokmanAVM Alan Adı Tescil Belgesi
Alan Adı Tescil Belgesi Lokman Baharat
Lokmanbaharat.com.tr Alan Tescil Belgesi
Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Aktariye Ustalık Belgesi
Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Aktariye Ustalık Belgesi
Rapid SSL Şifreli Kriptolu Güvenlik Sertifikası LokmanAVM
Rapid SSL Güvenlik Sertifikası LokmanAVM
Akder Katılım Belgesi
AKDER - Aktarlar, Baharatçılar, Bitkisel ve Doğal Ürünleri Satıcıları Derneği Belgesi
1001 Naturel Yetkili Satış Belgesi
1001 Naturel Yetki Belgesi