Açık Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt

6,00TL 9,50TL
Stok Durumu: Tükendi
Vergiler Hariç: 5,09TL
Marka:Glory
Ürün Kodu: Lokman-34131-298

Açıklama

Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt ürünü LokmanAVM mağazamızdan inceleyip güvenle satın alabilirsiniz. GLORY AÇIK KIZIL HİNT KINASI 10GR PKTMAHOGANY HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5) Glory Açık Kızıl Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - A...
+

Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt ürünü LokmanAVM mağazamızdan inceleyip güvenle satın alabilirsiniz.

GLORY AÇIK KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT
MAHOGANY HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5)

Glory Açık Kızıl Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt
Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Açık Kızıl Hint Kınası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Açık Kızıl Hint Kınası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves
Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Açık Kızıl Hint Kınası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır. 
Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Açık Kızıl Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Açık Kızıl Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI AÇIK KIZIL (MAHOGANY HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY AÇIK KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY AÇIK KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

AÇIK KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

Glory Açık Kızıl Hint Kınası, Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Glory Açık Kızıl Hint Kınası hakkında, Glory Açık Kızıl Hint Kınası hakkında açıklama, Glory Açık Kızıl Hint Kınası yorum, Glory Açık Kızıl Hint Kınası yorumları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Glory Açık Kızıl Hint Kınası açıklamalı detayları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası faydaları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası kullanımı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası zararları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası zararlı mı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası uyarılar, Glory Açık Kızıl Hint Kınası yararları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası yararlı mı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası satışı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası satan, Glory Açık Kızıl Hint Kınası satış yerleri, Glory Açık Kızıl Hint KınasıI satılan yerler, Glory Açık Kızıl Hint Kınası satan yerler, Glory Açık Kızıl Hint Kınası nerede satılır, Glory Açık Kızıl Hint Kınası nereden alınır, Glory Açık Kızıl Hint Kınası nerelerde satılıyor, Glory Açık Kızıl Hint Kınası nerden alabilirim, Glory Açık Kızıl Hint Kınası satılan, Glory Açık Kızıl Hint Kınası satılır, Glory Açık Kızıl Hint Kınası etkileri, Glory Açık Kızıl Hint Kınası nasıl kullanılır, Glory Açık Kızıl Hint Kınası nerde, Glory Açık Kızıl Hint Kınası faydası, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ne işe yarar, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ne kadar, Glory Açık Kızıl Hint Kınası fiyatı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası fiyatları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası detayları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası açıklamaları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü kullanımı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü hakkında, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü yorum, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü satışı, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü satan, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü satış yerleri, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü satılan yerler, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü satan yerler, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü nerede satılır, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü nereden alınır, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü etkileri, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü nerde, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü faydası, Glory Açık Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları neler, GLORY AÇIK KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Açık_Kızıl_Hint_Kınası #Glory #Glory_Açık_Kızıl_Hint_Kınası #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_içindekiler #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_kullanımı #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_kullanılışı #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_faydaları #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_yararları #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_yan_etkileri #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_zararları #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_satışı #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_nerde_satılır #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_nerden_alınır #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_satan #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_faydası #Açık_Kızıl_Hint_Kınası_faydalımı

Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt ürünü LokmanAVM mağazamızdan güvenle satın alın!

Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt ürünü LokmanAVM mağazamızdan güvenle satın alın!

Glory Açık Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt ürünü LokmanAVM mağazamızdan güvenle satın alın!

Açık Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt ürününü incelemeyi LokmanAVM mağazamızdan tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, LokmanAVM'de Keyifli ve güvenli alışverişler dileriz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Hızlı Kargo: Siparişleriniz mesai saatleri içinde aynı gün kargoya verilir. TÜRKİYE (Yurtiçi) gönderi kargolarınız, ortalama en geç 1-2 iş günü içersinde elinize ulaşır. Uzak mesafelerde 2-3 iş günü içersinde elinize ulaşır. "Kargo Takibi" servisimizden siparişlerinizi anlık detaylı olarak takip edebilirsiniz. YURTDIŞI (Export) siparişlerinizde, Teslim edilecek Ülkeye göre, Teslimat günü süresinde değişikliler olmaktadır. Her ülke için ortalama teslimat süresi aşağıdaki tabloda detaylı olarak anlatılmıştır.
Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür eder, hayırlı ve keyifli alışverişler dileriz.

Ülke

Teslim Gün

Afganistan 6 - 8
Almanya 1 - 3
ABD 1 - 3
Amerikan Soması 3 - 5
Andora 2 - 4
Angola 3 - 5
Anguilla 3 - 5
Antigua 3 - 5
Arjantin 3 - 5
Arnavutluk 2 - 4
Aruba 3 - 5
Avusturalya 3 - 5
Avusturya 1 - 3
Azerbeycan 3 - 5
B. Arap Emirlikleri 2 - 4
Bahamalar 3 - 5
Bahreyn 2 - 4
Banglades 3 - 5
Barbados 3 - 5
Batı Samoa 3 - 5
Belçika 1 - 3
Belize 3 - 5
Benin 2 - 4
Bermuda 3 - 5
Beyaz Rusya 3 - 5
Bolivya 3 - 5
Bosna Hersek 1 - 3
Botsvana 3 - 5
Brazilya 3 - 5
Brunei 3 - 5
Bulgaristan 1 - 3
Burkina Faso 3 - 5
Burundi 3 - 5
Cape Verde 3 - 5
Gibraltar 2 - 4
Cebelitarık 2 - 4
Cezayir 3 - 5
Cibuti 3 - 5
Comoros 3 - 5
Cook Adaları 3 - 5
Curacao 2 - 4
Cad 3 - 5
Çek Cum. 1 - 3
Çin 3 - 5
Danimarka 1 - 3
Dem. Kongo Cum. 2 - 4
Dogu Timor 4 - 6
Dominik Cum. 3 - 5
Dominika 2 - 4
Ekvator 3 - 5
Ekvator Ginesi 2 - 4
El Salvador 3 - 5
Endonezya 3 - 5
Eritne 3 - 5
Ermenistan 4 - 6
Estonya 2 - 4
Etiyopya 3 - 5
Falklan Ada. 3 - 5
Faroe Adalari 3 - 5
Fas 2 - 4
Fiji 3 - 5
Fildigi Sahilleri 2 - 4
Filipinler 3 - 5
Finlandiya 1 - 3
Fransa 1 - 3
Fransiz Guyanasi 3 - 5
G. Kore Cum. 3 - 5
Gabon 2 - 4
Gambiya 3 - 5
Gana 2 - 4
Gine Bissau 3 - 5
Gine Cum. 2 - 4
Grenada 3 - 5
Gronland 3 - 5
Guadelup 3 - 5
Guam 3 - 5
Guatemala 3 - 5
Guernsey 1 - 3
Guyana 3 - 5
Güney Afrika 2 - 4
Gurcistan 4 - 6
Haiti 3 - 5
Hirvatistan 2 - 4
Hindistan 3 - 5
Hollanda 1 - 3
Hollanda Antilleri 2 - 4
Honduras Cum. 2 - 4
Hong Kong 2 - 4
Irak 6 - 8
Iran 3 - 5
Irlanda 1 - 3
Ingiltere 1 - 3
Ispanya 1 - 3
İsrail 2 - 4
Isveç 1 - 3
Isviçre 1 - 3
Italya 1 - 3
Izlanda 1 - 3
Jamaika 2 - 4
Japonya 3 - 5
Jersey 1 - 3
K.Kore Dem. 3 - 5
Kambocya 3 - 5
Kamerun 2 - 4
Kanada 2 - 4
Kanarya Adaları 3 - 5
Katar 2 - 4
Kazakistan 4 - 6
Kenya 2 - 4
Kıbrıs Rum K. 2 - 4
Kırgızistan 4 - 6
Kiribati 3 - 5
Kolombiya 3 - 5
Kongo 2 - 4
Kosova 2 - 4
Kosta Rika 2 - 4
Kuveyt 2 - 4
Küba 3 - 5
Laos 3 - 5
Latviya 2 - 4
Lesotho 3 - 5
Liberya 3 - 5
Libya 3 - 5
Lihtenstayn 1 - 3
Litvanya 2 - 4
Lübnan 2 - 4
Lüksemburg 1 - 3
Macaristan 1 - 3
Madagastar 2 - 4
Makau 2 - 4
Makedonya 1 - 3
Malavi 3 - 5
Maldivler 3 - 5
Malezya 3 - 5
Mali 3 - 5
Malta 2 - 4
Maritius 2 - 4
Marshall Adaları 3 - 5
Martinik 3 - 5
Matotte Adaları 3 - 5
Meksika 2 - 4
Mısır 2 - 4
Mikronezya 3 - 5
Mogolistan 4 - 6
Moldovya 3 - 5
Monako 1 - 3
Montegero 2 - 4
Montserrat 3 - 5
Moritanya 3 - 5
Mozambik 3 - 5
Myanmar 3 - 5
Nambiya 2 - 4
Nauru Cumhuriyeti 3 - 5
Nepal 3 - 5
Nijer 3 - 5
Nijerya 3 - 5
Nikaragua 3 - 5
Niue 4 - 6
Norveç 1 - 3
Orta Afrika Cum. 3 - 5
Özbekistan 4 - 6
Pakistan 3 - 5
Palau 3 - 5
Panama 2 - 4
Papua Yeni Girne 3 - 5
Paraguay 3 - 5
Peru 3 - 5
Popyna 2 - 4
Portekiz 1 - 3
Porto Riko 2 - 4
Reunnion Adası 3 - 5
Romanya 2 - 4
Ruanda 3 - 5
Rusya 3 - 5
Saipam 3 - 5
Sari Marino 2 - 4
Sao Tome Ve Principe 3 - 5
Senegal 2 - 4
Seyseller 2 - 4
Sırbistan 2 - 4
Sierra Leone 3 - 5
Singapur 2 - 4
Slovakya 1 - 3
Slovenya 1 - 3
Solomon Adaları 3 - 5
Somali 3 - 5
Somali Cum. 3 - 5
Sri Lanka 3 - 5
St Barthelemy 2 - 4
St Lucia 3 - 5
St Maarten 2 - 4
St Vincent 2 - 4
St. Kitts Amp Nevis 2 - 4
Sudan 3 - 5
Surinam 4 - 6
Suriye 3 - 5
Sudi Arabistan 2 - 4
Swaziland 3 - 5
Şili 3 - 5
Tacikistan 4 - 6
Tahiti 3 - 5
Tanzanya 3 - 5
Tayland 2 - 4
Tayvan 3 - 5
Togo 3 - 5
Tonga 3 - 5
Trinidad ve Tobago 3 - 5
Tunus 3 - 5
Tuvalu 3 - 5
Türk Amp Kaikos Adaları 2 - 4
Türkiye 1 - 2
Uganda 3 - 5
Ukrayna 3 - 5
Umman 2 - 4
Uruguay 3 - 5
Ürdün 2 - 4
Vanuatu 3 - 5
Venezuela 3 - 5
Vietnam 4 - 6
Virjin Adaları ABD 3 - 5
Virjin Adaları UK 3 - 5
Yemen 3 - 5
Yeni Kaledonya 3 - 5
Yeni Zellanda 3 - 5
Yunanistan 1 - 3
Zambiya 2 - 4
Zimbabve 2 - 4
   

Kozmetik & Saç Kaş Kirpik Bakımı Ürünleri

İndirim Açık Kızıl Hint Kınası 10..
6,00TL   9,50TL 
İndirim Altın Damla Kolonyası 160..
5,99TL   7,20TL 
İndirim Altın Damla Kolonyası 300..
9,00TL   10,80TL 
İndirim Altın Damla Kolonyası 5Lt..
119,99TL   144,00TL 
İndirim Altın Damla Kolonyası 900..
22,00TL   26,40TL 
İndirim Ayrık Otu, Demir Otu 1Kg ..
22,00TL   25,00TL